Debeściaki z gimnazjalnej paki

debesciak„Debeściaki z gimnazjalnej paki” to takie miejsce na naszej stronie internetowej, gdzie będziemy przedstawiać i promować ciekawych gimnazjalistów.
I nie chodzi tu o sukcesy naukowe czy sportowe (służy temu inna zakładka), ale promowanie pasji, zainteresowań, sukcesów w pokonywaniu własnych słabości, pomaganie innym czy po prostu posiadanie ciekawej osobowości. Liczymy na to, że za pośrednictwem swoich wychowawców będziecie nominować koleżanki i kolegów do zaprezentowania ich w gronie „Debeściaków”.

DEBEŚCIAKI 2015/2016

DAMIAN PĘDZIWIATR- „DEBEŚCIAK” Z KLASY III A

damianpNasz kandydat wyróżnia się po pierwsze swoją nietypową fryzurą. Dredy Damiana wzbudzają duże zainteresowanie i podziw wszystkich uczniów naszej szkoły. Fryzura jest rzeczywiście oryginalna, nieco egzotyczna, ale przede wszystkim bardzo twarzowa.
Nominację do grona „debeściaków” nasz kandydat zawdzięcza oczywiście nie tylko wyglądowi zewnętrznemu, ale także innym zasługom. Damian jest aktywnym wolontariuszem w akcji „Pola Nadziei”, przystojnym chorążym pocztu sztandarowego naszego gimnazjum, a także ulubieńcem płci pięknej.

Nominację zgłosił samorząd klasy III a

PSIKUSY

Podobnej nominacji dokonujemy przecież corocznie wśród uczniów klas trzecich, przyznając im „Złotego Psikusa”. Ta prezentacja ciekawych i charakterystycznych osobowości stała się już tradycją naszego gimnazjum i cieszy się ogromną popularnością wśród uczniów.
Oto „Psikusy” przyznane dwóm ostatnim rocznikom naszych gimnazjalistów.

PSIKUSY 2015/2016

psikus1r2016