eTwinning w szkole podstawowej

etwinning2018Na przełomie lutego i marca 2018 uczniowie z klas 4a, 5a, 6a i 6b wzięli udział w międzynarodowym projekcie eTwinning: "Exchange Easter card". Projekt dotyczył tradycji wielkanocnych typowych dla różnych państw, w związku z tym nawiązaliśmy współpracę ze szkołami z Finlandii, Hiszpanii, Litwy, Rumunii, Serbii oraz Turcji. Wszyscy uczniowie wykonali piękne kartki oraz opisali w języku angielskim najważniejsze zwyczaje świąteczne. Każdy uczestnik projektu przedstawił się także w kilku zdaniach, napisał jak się nazywa i co lubi robić w czasie wolnym. Kilka dni przed świętami kartki zostały wysłane do szkół partnerskich, czego rezultaty mozna zobaczyć na zdjęciach.

Pierwszy raz w historii naszej szkoły w projekcie eTwinning wzięli uczniowie klas 4 i 5. W przyszłym roku szkolnym ruszamy z nowym projektem i już zapraszamy, wspólnie z panią E. Zasadą, do współpracy naszych młodszych oraz starszych uczniów. “Language is the road map of a culture. It tells you where its people come from and where they are going.” – Rita Mae Brown („Język jest mapą drogową kultury. Mówi skąd ludzie pochodzą i dokąd zmierzają.”)

etwinning2018aetwinning2018betwinning2018cetwinning2018eetwinningfetwinningf2

godlo

Koncepcja pracy szkoły

Misja:

"Dziś uczymy tego, 
co uczniowie jutro zrozumieją, 
że będzie im to potrzebne pojutrze".

William James

Priorytety:

- wychowanie zdrowotne 
- rozwój ucznia 
- integracja 
- efektywne kształcenie 
- współpraca ze środowiskiem lokalnym

Certyfikaty

odznakajakosci iwilltellyou

TABLICZKAeuro

certyfikatzdrowie

bezpiecznaszkola_Small

logo_sot_small
 
SPZ
 
biznesklasa
 
etwinningcert2015

Projekty i programy

logoszkolazprawami

 polskisportlogo

logoCyfrowaSzkola

rokszkolywruchu

cala_polska_czyta_dzieciom
  
radosnaszkola
 
pierwszak
 
puchatek
 
piecporcji
 
lepszaszkola
 
logo_APZ_OK_poziom
 
etwinningprojekty
 

Galeria

Statystyki

Visitors
33
Articles
760
Web Links
7
Articles View Hits
438808