sp12@sosnowiec.edu.pl  |  (32) 293 78 87  |

Ciekawscy trzecioklasiści

Jarmark, Pizza Hut i słodkie rozkosze w Galerii Katowickiej

We wtorek uczniowie trzeciej klasy wybrali się na niezapomnianą wycieczkę do Katowic, gdzie czekały na nich fascynujące przygody na Jarmarku Bożonarodzeniowym, w restauracji Pizza Hut oraz podczas zakupów w sklepie ze słodyczami w Galerii Katowickiej.

Wycieczka Klasy 3 do Manufaktury Pieczywa MACIUŚ

Klasa trzecia wyruszyła na fascynującą wycieczkę do lokalnej piekarni, która okazała się niezapomnianym doświadczeniem dla naszych uczniów. Podczas tej wyjątkowej wyprawy dzieci miały okazję zagłębić się w tajniki wypieku chleba, bułek i innych pyszności.

Uczniowie klasy 3a włączyli się do akcji  Ministerstwa Edukacji i Nauki Szkoła pamięta 2023.

W tym roku ponownie przystąpiliśmy do kilku projektów, realizujemy również innowację pedagogiczną. Podobnie jak w zeszłym oku, czy dwa lata temu będziemy informować Was o naszych działaniach.

Rok szkolny 2023/2024 rozpoczęliśmy jako TRZECIOKLASIŚCI, zatem z dumą powitaliśmy grono pedagogiczne, uczniów i wszystkich pracowników szkoły podczas uroczystej akademii z okazji rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego. We wrześniu nieraz wspominaliśmy wakacje, beztroskę i czas zabawy, ale czy nauka musi być nudna, czy można wspominać czasem lekcje, wspólne wyjścia, czas spędzony razem? Można!

gov.pl

IM. JANA III SOBIESKIEGO