Dzień z ZUS

zus11.04.2018 roku klasy II a, III a gimnazjum oraz klasa VII a SP wzięły udział w publicznym przedstawieniu realizowanego wraz z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych szkolnego projektu edukacyjnego z WOS. Zadaniem uczestników projektu (po przeprowadzeniu przez nauczyciela lekcji wprowadzającej do działań projektowych) było wykonanie prac w formie: filmu, prezentacji multimedialnej, plakatu oraz komiksu. Prace miały wyjaśnić i udowodnić dlaczego ubezpieczenia społeczne są ważne?

W I etapie szkolnym Komisja wybrała najlepsze prace konkursowe zgodne z kryteriami określonymi w arkuszu oceny pracy.
W kategorii film wygrała praca uczniów kl. III a gimnazjum w składzie:
Julia Pisarek, Aleksandra Gładecka, Klaudia Zaporowska, Katarzyna Malinowska, Miłosz Hetmańczyk.
W kategorii prezentacja multimedialna wygrała praca uczennicy Natalii Woźniak z kl. III a gimnazjum
W kategorii plakat wygrała praca uczennic klasy VII a w składzie: Natalia Buchaniec, Oliwia Szerszeń, Emilia Baran
W kategorii komiks wygrała praca ucznia klasy II a gimnazjum Konrada Kosedy.
Projekt z ZUS przebiega w trzech etapach (szkolnym, regionalnym oraz centralnym). Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe. Dziękuję za zaangażowanie, pomysłowość i oryginalność wykonania prac.
Prace najlepsze i wyróżnione w etapie centralnym zostaną opublikowane na stronie www.zus.pl/edukacja.