Finał projektu o patronie szkoły

apatron18.04.2018 roku klasy IV a, IV b, V a przedstawiły scenki dramowe dotyczące życia i panowania króla Jana III Sobieskiego. Publiczna prezentacja była końcowym etapem szkolnego projektu edukacyjnego realizowanego przez uczniów pt. „Jan III Sobieski – polityk, wódz, człowiek”. Uczniowie prezentujący scenki oceniani byli przez jury w składzie: p. Grażyna Pawłowska, p. Anna Parszewska, p. Anna Tylec.

Brano pod uwagę merytorykę zadania, przygotowane stroje, znajomość tekstu, dykcję, grę aktorską oraz ogólne wrażenie odbioru. Spośród ośmiu grup wybrano najlepszą, która przedstawi scenkę społeczności szkolnej 9 maja 2018 roku podczas Dnia Patrona Szkoły. Zwycięzcą okazała się grupa II klasy Va w składzie: Sabina Szemitko, Emilia Tokarska, Maciej Brzeziński, Paweł Pobocha, Mikołaj Broniarczyk, Jonatan Gemborek, Natalia Matysek, Julia Panek.
Za udział, zaangażowanie, przygotowanie organizatorzy serdecznie dziękują uczestnikom szkolnego projektu.

apatron1apatron2apatron3apatron4apatron5apatron6apatron7apatron7