Finał projektu o patronie szkoły

apatron18.04.2018 roku klasy IV a, IV b, V a przedstawiły scenki dramowe dotyczące życia i panowania króla Jana III Sobieskiego. Publiczna prezentacja była końcowym etapem szkolnego projektu edukacyjnego realizowanego przez uczniów pt. „Jan III Sobieski – polityk, wódz, człowiek”. Uczniowie prezentujący scenki oceniani byli przez jury w składzie: p. Grażyna Pawłowska, p. Anna Parszewska, p. Anna Tylec.

Brano pod uwagę merytorykę zadania, przygotowane stroje, znajomość tekstu, dykcję, grę aktorską oraz ogólne wrażenie odbioru. Spośród ośmiu grup wybrano najlepszą, która przedstawi scenkę społeczności szkolnej 9 maja 2018 roku podczas Dnia Patrona Szkoły. Zwycięzcą okazała się grupa II klasy Va w składzie: Sabina Szemitko, Emilia Tokarska, Maciej Brzeziński, Paweł Pobocha, Mikołaj Broniarczyk, Jonatan Gemborek, Natalia Matysek, Julia Panek.
Za udział, zaangażowanie, przygotowanie organizatorzy serdecznie dziękują uczestnikom szkolnego projektu.

apatron1apatron2apatron3apatron4apatron5apatron6apatron7apatron7

godlo

Koncepcja pracy szkoły

Misja:

"Dziś uczymy tego, 
co uczniowie jutro zrozumieją, 
że będzie im to potrzebne pojutrze".

William James

Priorytety:

- wychowanie zdrowotne 
- rozwój ucznia 
- integracja 
- efektywne kształcenie 
- współpraca ze środowiskiem lokalnym

Certyfikaty

odznakajakosci iwilltellyou

TABLICZKAeuro

certyfikatzdrowie

bezpiecznaszkola_Small

logo_sot_small
 
SPZ
 
biznesklasa
 
etwinningcert2015

Projekty i programy

logoszkolazprawami

 polskisportlogo

logoCyfrowaSzkola

rokszkolywruchu

cala_polska_czyta_dzieciom
  
radosnaszkola
 
pierwszak
 
puchatek
 
piecporcji
 
lepszaszkola
 
logo_APZ_OK_poziom
 
etwinningprojekty
 

Galeria

Statystyki

Visitors
33
Articles
760
Web Links
7
Articles View Hits
438807

We have 13 guests and no members online