NUMER POLISY: EDU-A/P 075436

PROCEDURY ZGŁOSZENIA SZKODY W UBEZPIECZENIU GRUPOWYM

Jeżeli szkoda wystąpiła w terminie od 01.09.2019 do 31.08.2020 to szkodę zgłaszamy do Towarzystwa Ubezpieczeniowego INTERRISK.

Niezbędny do zgłoszenia szkody jest:

1.Wypełniony wniosek (załącznik - zgłoszenie szkody INTERRISK)

2.Dokument z pierwszego kontaktu z lekarzem (SOR lub lekarz rodzinny)

3.Dokumentacja medyczna (np. z poradni chirurgii dziecięcej, wypis ze szpitala itp.)

4.Faktury:
- zakup środków pomocniczych np.temblak ,kule,
- rehabilitacja,
- odbudowa zębów stałych.

Ważne - musi być zalecenie lub skierowanie lekarza prowadzącego, faktura zawsze na ubezpieczonego, czyli dziecko.

5.Ewentualna pozostała dokumentacja medyczna.

Szkodę zgłaszamy mailowo, skanując wszystkie dokumenty na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres: Przegródka Pocztowa nr 3334, 40-610 Katowice.

Ważne - jeżeli w dokumentacji znajdują się faktury, rozliczone zostaną tylko w przypadku wysłania oryginałów wraz z wnioskiem i pozostałą dokumentacją pocztą tradycyjną na adres: Przegródka Pocztowa nr 3334, 40-610 Katowice

Od przesłania dokumentów, Towarzystwo Ubezpieczeniowe ma 30 dni na rozpatrzenie zgłoszenia, otrzymacie Państwo informację o numerze szkody oraz decyzję w formie pisemnej.

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny 509 550 360 lub na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..