WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ROZSTRZYGNIĘTE!!!

samorzduczniowski2018Dnia 19.09.2018 r. w naszej szkole przeprowadzone zostały wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, Opiekunów Samorządu Uczniowskiego i Rzecznika Praw Ucznia. Wybory do Samorządu Uczniowskiego to często dla młodych ludzi pierwsza okazja, by wypowiedzieć się w ważnej dla nich sprawie.

Read more...

Tydzień z Samorządem Uczniowskim za nami

1samorzadW dniach 19-23 lutego odbył się w naszej szkole po raz kolejny Tydzień z Samorządem Uczniowskim. Pierwszy dzień przebiegał pod hasłem Dobrego Humoru. Nasi uczniowie zmagali się z rozwiązaniem dość trudnej krzyżówki, a młodsze dzieci układały puzzle przedstawiające humorystyczne historyjki obrazkowe przygotowane przez członków samorządu. Na korytarzach szkolnych można było zobaczyć śmieszne hasła z zeszytów i dzienniczków szkolnych.

czytaj więcej

Samorząd Uczniowski na rok szkolny 2017/2018 wybrany

„Samorząd jest to właściwie praca organizowana po to, aby jednakowo dobrze działo się wszystkim, którzy razem uczą się, działają (…), żeby jeden drugiego nie krzywdził, nie przeszkadzał, nie dokuczał (…), żeby świadczył przysługi, pomagał, opiekował się, pilnował porządku i praworządności (…), to nie tylko praca, ale i walka (…) w obronie porządnych, dzielnych i słabych, przeciwko wrogom porządku i sprawiedliwości (…).”

Janusz Korczak

samorzad 2017 1Po burzliwej kampanii oraz debacie przedwyborczej przyszedł czas na wybory. Odbyły się one w lokalu wyborczym zorganizowanym na parterze budynku naszej szkoły. W wyniku demokratycznego głosowania ogłoszono wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego szkoły na rok szkolny 2017/2018.

Czytaj więcej

Szkoła Samorządowców

debata2017 125 września w naszej szkole  odbyła się kolejna debata przed wyborami do Samorządu Uczniowskiego. Uczestniczyli w niej kandydaci, opiekunowie Samorządu panie Anna Bogdanowska i Joanna Porębska, oraz przedstawiciele samorządów klasowych .Zaproszenie przyjęła również pani dyrektor Anna Łabędzka, która podziękowała uczniom za odwagę i chęć pracy na rzecz naszej placówki. Debatę poprowadziła uczennica klasy II gimnazjum Nikola Skiba. Debata przedwyborcza stała się już tradycją. Celem tego spotkania było dogłębniejsze poznanie postulatów i pomysłów naszych młodych samorządowców. Zachęcenie uczniów do włączania się w życie szkoły oraz  wzajemna współpraca. Hasło, które przyświeca od wielu lat naszym Samorządom "Ile głów tyle pomysłów" sprawdziło się tym razem w stu procentach.

Czytaj więcej

Tydzień z Samorządem Uczniowskim - relacja

W szkole chcemy się nie tylko uczyć, ale też dobrze bawić. Samorząd Uczniowski postanowił zająć się tą drugą sprawą, czyli dobrą zabawą. ,,Tydzień z Samorządem Uczniowskim” został zorganizowany w naszej szkole po raz pierwszy, a już podbił serca uczniów, nauczycieli, a nawet rodziców! W dniach od 27.02.2017 do 03.03.2017 w ZSO nr 13 działy się niesamowite rzeczy. Szkoła raz była kinem, a raz światem bajek! Uczniowie już nie mogą się doczekać następnego roku i kolejnego ,,Tygodnia z Samorządem Uczniowskim”. Poniżej prezentujemy relację z tego wydarzenia. 

Więcej

godlo

Koncepcja pracy szkoły

Misja:

"Dziś uczymy tego, 
co uczniowie jutro zrozumieją, 
że będzie im to potrzebne pojutrze".

William James

Priorytety:

- wychowanie zdrowotne 
- rozwój ucznia 
- integracja 
- efektywne kształcenie 
- współpraca ze środowiskiem lokalnym

Certyfikaty

odznakajakosci iwilltellyou

TABLICZKAeuro

certyfikatzdrowie

bezpiecznaszkola_Small

logo_sot_small
 
SPZ
 
biznesklasa
 
etwinningcert2015

Projekty i programy

logoszkolazprawami

 polskisportlogo

logoCyfrowaSzkola

rokszkolywruchu

cala_polska_czyta_dzieciom
  
radosnaszkola
 
pierwszak
 
puchatek
 
piecporcji
 
lepszaszkola
 
logo_APZ_OK_poziom
 
etwinningprojekty
 

Galeria

Statystyki

Visitors
33
Articles
820
Web Links
7
Articles View Hits
466507