DEBATA PRZEDWYBORCZA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 12

adebata2019Wzorem ubiegłych lat kandydaci do Samorządu Uczniowskiego wzięli udział w debacie przedwyborczej. Celem tego spotkania była autoprezentacja poszczególnych kandydatów pretendujących do piastowania funkcji przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, a także poznanie ich pomysłów i planów dotyczących pracy młodych samorządowców w szkole. Na widowni zasiedli reprezentanci klas IV – VIII szkoły podstawowej. Ponadto w debacie udział wzięła pani Dyrektor Anna Łabędzka oraz opiekunowie Samorządu, panie: Anna Bogdanowska i Joanna Porębska.

czytaj więcej

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY WYBRALI NOWY SAMORZĄD UCZNIOWSKI

samorzd2019Dnia 13.09.2019 r. w naszej szkole przeprowadzone zostały wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego oraz Koordynatora Szkolnego Koła Wolontariatu. Wybory do Samorządu Uczniowskiego to często dla młodych ludzi pierwsza okazja, by wypowiedzieć się w ważnej dla nich sprawie. Wybory przedstawicieli poprzedzone były debatą przedwyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy, pomysły i plany pracy.

czytaj więcej

Tydzień z Samorządem Uczniowskim w Szkole Podstawowej nr 12 w Sosnowcu

asamo2019Uczniowie w szkole chcą się nie tylko uczyć, ale też dobrze bawić. Dlatego Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 12 postanowił zająć się tą drugą sprawą, czyli dobrą zabawą i zorganizował ,,Tydzień z Samorządem Uczniowskim”. W ciągu tego tygodnia w naszej szkole działy się niesamowite rzeczy, które podbiły serca uczniów, nauczycieli, a nawet rodziców. Szkoła była sceną muzyczną, fitness clubem a nawet przytulną sypialnią! Poniżej prezentujemy relację z tego wydarzenia. 

czytaj więcej

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ROZSTRZYGNIĘTE!!!

samorzduczniowski2018Dnia 19.09.2018 r. w naszej szkole przeprowadzone zostały wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, Opiekunów Samorządu Uczniowskiego i Rzecznika Praw Ucznia. Wybory do Samorządu Uczniowskiego to często dla młodych ludzi pierwsza okazja, by wypowiedzieć się w ważnej dla nich sprawie.

Read more...

Tydzień z Samorządem Uczniowskim za nami

1samorzadW dniach 19-23 lutego odbył się w naszej szkole po raz kolejny Tydzień z Samorządem Uczniowskim. Pierwszy dzień przebiegał pod hasłem Dobrego Humoru. Nasi uczniowie zmagali się z rozwiązaniem dość trudnej krzyżówki, a młodsze dzieci układały puzzle przedstawiające humorystyczne historyjki obrazkowe przygotowane przez członków samorządu. Na korytarzach szkolnych można było zobaczyć śmieszne hasła z zeszytów i dzienniczków szkolnych.

czytaj więcej

godlo

Koncepcja pracy szkoły

Misja:

"Dziś uczymy tego, 
co uczniowie jutro zrozumieją, 
że będzie im to potrzebne pojutrze".

William James

Priorytety:

- wychowanie zdrowotne 
- rozwój ucznia 
- integracja 
- efektywne kształcenie 
- współpraca ze środowiskiem lokalnym

Certyfikaty

odznakajakosci iwilltellyou

TABLICZKAeuro

certyfikatzdrowie

bezpiecznaszkola_Small

logo_sot_small
 
SPZ
 
biznesklasa
 
etwinningcert2015

Projekty i programy

logoszkolazprawami

 polskisportlogo

logoCyfrowaSzkola

rokszkolywruchu

cala_polska_czyta_dzieciom
  
radosnaszkola
 
pierwszak
 
puchatek
 
piecporcji
 
lepszaszkola
 
logo_APZ_OK_poziom
 
etwinningprojekty
 

Galeria

Statystyki

Visitors
33
Articles
877
Web Links
7
Articles View Hits
493708