DEBATA PRZEDWYBORCZA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 12

adebata2019Wzorem ubiegłych lat kandydaci do Samorządu Uczniowskiego wzięli udział w debacie przedwyborczej. Celem tego spotkania była autoprezentacja poszczególnych kandydatów pretendujących do piastowania funkcji przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, a także poznanie ich pomysłów i planów dotyczących pracy młodych samorządowców w szkole. Na widowni zasiedli reprezentanci klas IV – VIII szkoły podstawowej. Ponadto w debacie udział wzięła pani Dyrektor Anna Łabędzka oraz opiekunowie Samorządu, panie: Anna Bogdanowska i Joanna Porębska.

Debatę poprowadziła uczennica klasy VIa Agata Stawiarz. W czasie spotkania kandydaci prześcigali się w pomysłach, wyczerpująco i zdecydowanie udzielali odpowiedzi, przedstawiali swoje wizje i plany pracy w samorządzie. Po zakończeniu spotkania przedstawiciele poszczególnych oddziałów udali się do swoich klas, aby przekazać swoim kolegom informacje, które udało im się uzyskać od kandydatów. W debacie wzięły udział:
Fik Klaudia 8b
Matysek Natalia 7a
Mierzejewska Agata 8a
Stępień Wiktoria 8b
Swędział Dominika 8b
Szemitko Sabina 7a
Woda Kinga 8a

godlo

Koncepcja pracy szkoły

Misja:

"Dziś uczymy tego, 
co uczniowie jutro zrozumieją, 
że będzie im to potrzebne pojutrze".

William James

Priorytety:

- wychowanie zdrowotne 
- rozwój ucznia 
- integracja 
- efektywne kształcenie 
- współpraca ze środowiskiem lokalnym

Certyfikaty

odznakajakosci iwilltellyou

TABLICZKAeuro

certyfikatzdrowie

bezpiecznaszkola_Small

logo_sot_small
 
SPZ
 
biznesklasa
 
etwinningcert2015

Projekty i programy

logoszkolazprawami

 polskisportlogo

logoCyfrowaSzkola

rokszkolywruchu

cala_polska_czyta_dzieciom
  
radosnaszkola
 
pierwszak
 
puchatek
 
piecporcji
 
lepszaszkola
 
logo_APZ_OK_poziom
 
etwinningprojekty
 

Galeria

Statystyki

Visitors
33
Articles
877
Web Links
7
Articles View Hits
493714