DEBATA PRZEDWYBORCZA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 12

adebata2019Wzorem ubiegłych lat kandydaci do Samorządu Uczniowskiego wzięli udział w debacie przedwyborczej. Celem tego spotkania była autoprezentacja poszczególnych kandydatów pretendujących do piastowania funkcji przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, a także poznanie ich pomysłów i planów dotyczących pracy młodych samorządowców w szkole. Na widowni zasiedli reprezentanci klas IV – VIII szkoły podstawowej. Ponadto w debacie udział wzięła pani Dyrektor Anna Łabędzka oraz opiekunowie Samorządu, panie: Anna Bogdanowska i Joanna Porębska.

Debatę poprowadziła uczennica klasy VIa Agata Stawiarz. W czasie spotkania kandydaci prześcigali się w pomysłach, wyczerpująco i zdecydowanie udzielali odpowiedzi, przedstawiali swoje wizje i plany pracy w samorządzie. Po zakończeniu spotkania przedstawiciele poszczególnych oddziałów udali się do swoich klas, aby przekazać swoim kolegom informacje, które udało im się uzyskać od kandydatów. W debacie wzięły udział:
Fik Klaudia 8b
Matysek Natalia 7a