Ilustracja do książki

sewerynDnia 12 maja 2018 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sosnowcu – filia nr 20 odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureatom V Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Najładniejsza Ilustracja Do Książki”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 27 w Sosnowcu. Celem konkursu było wykonanie ilustracji do książki w dowolnej technice oraz formacie. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych.

Uczniowie z klas 2 – 4 mieli do wykonania ilustrację do wybranego przez siebie wiersza Jana Brzechwy. Natomiast uczniowie klas 5 – 8 przygotowywali ilustrację do ulubionej części sagi o Harrym Potterze. 

Szkolnym opiekunem konkursu była p. Aldona Szylf. III miejsce w kategorii uczniów młodszych zdobył uczeń klasy 4a Seweryn Kusztal. Wykonał on ilustrację do wiersza o Kaczce Dziwaczce. Sewerynowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

seweryn1seweryn2

 

godlo

Koncepcja pracy szkoły

Misja:

"Dziś uczymy tego, 
co uczniowie jutro zrozumieją, 
że będzie im to potrzebne pojutrze".

William James

Priorytety:

- wychowanie zdrowotne 
- rozwój ucznia 
- integracja 
- efektywne kształcenie 
- współpraca ze środowiskiem lokalnym

Certyfikaty

odznakajakosci iwilltellyou

TABLICZKAeuro

certyfikatzdrowie

bezpiecznaszkola_Small

logo_sot_small
 
SPZ
 
biznesklasa
 
etwinningcert2015

Projekty i programy

logoszkolazprawami

 polskisportlogo

logoCyfrowaSzkola

rokszkolywruchu

cala_polska_czyta_dzieciom
  
radosnaszkola
 
pierwszak
 
puchatek
 
piecporcji
 
lepszaszkola
 
logo_APZ_OK_poziom
 
etwinningprojekty
 

Galeria

Statystyki

Visitors
33
Articles
877
Web Links
7
Articles View Hits
493719

We have 36 guests and no members online