Zawody lekkoatletyczne – II miejsce w rzucie piłeczką palantową

azawody2019fDnia 18.09.2019 roku uczniowie naszej szkoły rozpoczeli sezon lekkoatletyczny – Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Igrzyska Dzieci, zorganizowane przez Miejski Szkolny Związek Sportowy i Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Sosnowcu. Wszyscy sportowcy pokazali ducha walki i przełamywali bariery sprawnościowe, a w szczególności psychiczne.

Uczeń Wiktor Mirek z klasy VIB pokonał wielu rywali zdobywając srebrny medal w rzucie piłeczką palantową. Natomiast wszyscy nasi reprezentanci godnie reprezentowali naszą szkołę uzyskując bardzo dobre i wysokie wyniki na tle wszystkich startujących zawodników. Serdecznie wszystkim gratulujemy.

azawody2019aazawody2019bazawody2019cazawody2019dazawody2019azawody2019e

godlo

Koncepcja pracy szkoły

Misja:

"Dziś uczymy tego, 
co uczniowie jutro zrozumieją, 
że będzie im to potrzebne pojutrze".

William James

Priorytety:

- wychowanie zdrowotne 
- rozwój ucznia 
- integracja 
- efektywne kształcenie 
- współpraca ze środowiskiem lokalnym

Certyfikaty

odznakajakosci iwilltellyou

TABLICZKAeuro

certyfikatzdrowie

bezpiecznaszkola_Small

logo_sot_small
 
SPZ
 
biznesklasa
 
etwinningcert2015

Projekty i programy

logoszkolazprawami

 polskisportlogo

logoCyfrowaSzkola

rokszkolywruchu

cala_polska_czyta_dzieciom
  
radosnaszkola
 
pierwszak
 
puchatek
 
piecporcji
 
lepszaszkola
 
logo_APZ_OK_poziom
 
etwinningprojekty
 

Galeria

Statystyki

Visitors
33
Articles
877
Web Links
7
Articles View Hits
493718

We have 35 guests and no members online