Poezja po angielsku

poetryW dniu 10 kwietnia 2018r. dwóch uczniów klasy 4a, Jan Chmielnicki i Igor Makowski, brało udział w międzyszkolnym konkursie "I like poetry". Celem konkursu było zainteresowanie literaturą angielską i anglojęzyczną dzieci i młodzieży oraz ropowszechnianie sztuki recytacji w języku obcym. Chłopcy przygotowali się rewelacyjnie, pięknie deklamując wiersze zaopatrzeni w rekwizyty i odpowiednie przebranie. Konkurencja była duża, jednak Igor został doceniony przez jury otrzymując wyróżnienie. Gratulujemy chłopcom i życzymy dalszych sukcesów na polu językowym!

godlo

Koncepcja pracy szkoły

Misja:

"Dziś uczymy tego, 
co uczniowie jutro zrozumieją, 
że będzie im to potrzebne pojutrze".

William James

Priorytety:

- wychowanie zdrowotne 
- rozwój ucznia 
- integracja 
- efektywne kształcenie 
- współpraca ze środowiskiem lokalnym

Certyfikaty

odznakajakosci iwilltellyou

TABLICZKAeuro

certyfikatzdrowie

bezpiecznaszkola_Small

logo_sot_small
 
SPZ
 
biznesklasa
 
etwinningcert2015

Projekty i programy

logoszkolazprawami

 polskisportlogo

logoCyfrowaSzkola

rokszkolywruchu

cala_polska_czyta_dzieciom
  
radosnaszkola
 
pierwszak
 
puchatek
 
piecporcji
 
lepszaszkola
 
logo_APZ_OK_poziom
 
etwinningprojekty
 

Galeria

Statystyki

Visitors
33
Articles
760
Web Links
7
Articles View Hits
438813

We have 20 guests and no members online