sp12@sosnowiec.edu.pl  |  (32) 293 78 87  |  

Konkursy

Z okazji Dnia Kubusia Puchatka Samorząd Szkolny ogłasza konkurs na plakat przedstawiający dowolnego z bohaterów zamieszkującego Siedmiomilowy Las. Technika dowolna. Na prace uczniów czekamy do 19 lutego.

Święta coraz bliżej, ulice skrzą się bożonarodzeniowymi ozdobami, w sklepach królują świąteczne obniżki. Świąteczny nastrój udzielił się też naszym uczniom, którzy chętnie wzięli udział w szkolnym konkursie Christmas lapbook.

22 grudnia 2023 r. zostały ogłoszone wyniki konkursu „Bombka jako bryła geometryczna”.

Jesień to niezwykła pora roku. Obdarowuje nas paletą kolorów i różnymi darami. Dzieci wiedzą, że można zaprzyjaźnić się z tą porą roku. To jej dary dają nam wiele zachęty do zabawy i tworzenia przepięknych prac plastycznych. Dnia 23 października 2023 r. w naszej szkole odbył się konkurs Jesienne cudaki.

Choć kojarzy się raczej z deszczem i zimnem, jesień bywa przecież piękna, złota i ciepła.

Uczniowie naszej szkoły zaprosili jesień do swoich klas. Starali się jak mogli, żeby to właśnie ich klasa wygrała w konkursie „Czas na Jesień”.

5 czerwca w naszej szkole rozstrzygnięto konkurs plastyczno-techniczny „EkoSkarbonka”. Organizatorem konkursu były nauczycielki matematyki, a miał on na celu nie tylko propagowanie idei oszczędzania, ale też podjęcie problemu ochrony środowiska.

Podczas ostatnich lekcjach języka polskiego uczniowie klasy 5a mogli sprawdzić się w konkursie mitologicznym i wykazać znajomością tekstów poznanych w bieżącym roku szkolnym.


gov.pl

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12
IM. JANA III SOBIESKIEGO
W SOSNOWCU

ul. K. K. Baczyńskiego 14, 41-203 Sosnowiec
sp12@sosnowiec.edu.pl
(32) 293 78 87
BIP