Laureaci miejskiego konkursu na plakat elektroniczny w ramach projektu Edukacji Regionalnej

sosntyt3 czerwca 2019 roku w w Sali Widowiskowo-Koncertowej Muza odbyła się Gala podsumowująca realizację projektu regionalnego przez uczniów klas VIII szkoły podstawowej. W tym roku działania naszej szkoły okazały się szczególnie owocne. W ramach ogłoszonego konkursu na plakat elektroniczny przedstawiający działania szkoły prace naszych uczniów zostały docenione i wyróżnione.

Uczniowie: Marcin Śliwiński oraz Kevin Pielok z kl. VIII b zajęli II miejsce w miejskim konkursie; Martyna Madej oraz Justyna Zych z kl. VIII a uzyskały wyróżnienie. Za trud, zaangażowanie oraz pomysł serdecznie dziękuję.

sossos1

godlo

Koncepcja pracy szkoły

Misja:

"Dziś uczymy tego, 
co uczniowie jutro zrozumieją, 
że będzie im to potrzebne pojutrze".

William James

Priorytety:

- wychowanie zdrowotne 
- rozwój ucznia 
- integracja 
- efektywne kształcenie 
- współpraca ze środowiskiem lokalnym

Certyfikaty

odznakajakosci iwilltellyou

TABLICZKAeuro

certyfikatzdrowie

bezpiecznaszkola_Small

logo_sot_small
 
SPZ
 
biznesklasa
 
etwinningcert2015

Projekty i programy

logoszkolazprawami

 polskisportlogo

logoCyfrowaSzkola

rokszkolywruchu

cala_polska_czyta_dzieciom
  
radosnaszkola
 
pierwszak
 
puchatek
 
piecporcji
 
lepszaszkola
 
logo_APZ_OK_poziom
 
etwinningprojekty
 

Galeria

Statystyki

Visitors
33
Articles
877
Web Links
7
Articles View Hits
493703

We have 10 guests and no members online