Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

inauguracja20192 września 2019 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 w Sosnowcu rozpoczęli kolejny rok szkolny. Spotkanie ze szkołą poprzedziła uroczysta Msza Święta w Kościele Matki Boskiej Szkaplerznej w Milowicach. Następnie uczniowie wraz z opiekunami, nauczycielami udali się do szkoły, gdzie o godzinie 9.00 na sali gimnastycznejrozpoczął się apel.
Uroczystość rozpoczęły uczennice klas piątych – Anna Kaflińska i Nicoletta Weimann. Po komendzie "Baczność" został wprowadzony sztandar szkoły, a następnie wszyscy uczestnicy akademii zaśpiewali hymn państwowy.

Uczniowie klas piątych przypomnieli o ważnym wydarzeniu – 80-tej rocznicy wybuchu II wojny światowej, a następnie zaprezentowali występ artystyczny, dedykowany szczególnie uczniom klas pierwszych. Następnie głos zabrała Dyrektor Szkoły – Anna Łabędzka, która powitała wszystkich serdecznie, szczególne słowa zostały skierowane do najmłodszych. Pani Dyrektor życzyła wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Rozpoczynamy kolejny rok doświadczeń, umożliwiający pogłębianie zainteresowań i odkrywanie nowych pasji.

inauguracja1inauguracja2inauguracja3inauguracja44

godlo

Koncepcja pracy szkoły

Misja:

"Dziś uczymy tego, 
co uczniowie jutro zrozumieją, 
że będzie im to potrzebne pojutrze".

William James

Priorytety:

- wychowanie zdrowotne 
- rozwój ucznia 
- integracja 
- efektywne kształcenie 
- współpraca ze środowiskiem lokalnym

Certyfikaty

odznakajakosci iwilltellyou

TABLICZKAeuro

certyfikatzdrowie

bezpiecznaszkola_Small

logo_sot_small
 
SPZ
 
biznesklasa
 
etwinningcert2015

Projekty i programy

logoszkolazprawami

 polskisportlogo

logoCyfrowaSzkola

rokszkolywruchu

cala_polska_czyta_dzieciom
  
radosnaszkola
 
pierwszak
 
puchatek
 
piecporcji
 
lepszaszkola
 
logo_APZ_OK_poziom
 
etwinningprojekty
 

Galeria

Statystyki

Visitors
33
Articles
902
Web Links
7
Articles View Hits
498885

We have 6 guests and no members online