Europejski Tydzień Sportu

etydzien2019W dniu 25 września 2019 uczniowie klasy 3a pod opieką pani Beaty Marzec i pani Moniki Jakubowskiej uczestniczyli w zajęciach sportowych odbywających się na Hali „ Płomień” w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. Zajęcia sportowe z elementami lekkoatletyki odbywały się pod czujnym okiem trenerek i promowały sport i aktywność fizyczną uczniów. Dzieci chętnie i z dużym zaangażowaniem wykonywały ćwiczenia i uczestniczyły w zabawach zespołowych, pamiętając o zasadach fair play w sporcie. Zwycięzcami w rzucie na odległość zostali: Alicja Gluza i Aleksander Spich. Każdy uczestnik na zakończenie zajęć otrzymał dyplom z gratulacjami „ Lekkoatletyka dla każdego”.

etydzien2019aetydzien2019betydzien2019cetydzien2019d

godlo

Koncepcja pracy szkoły

Misja:

"Dziś uczymy tego, 
co uczniowie jutro zrozumieją, 
że będzie im to potrzebne pojutrze".

William James

Priorytety:

- wychowanie zdrowotne 
- rozwój ucznia 
- integracja 
- efektywne kształcenie 
- współpraca ze środowiskiem lokalnym

Certyfikaty

odznakajakosci iwilltellyou

TABLICZKAeuro

certyfikatzdrowie

bezpiecznaszkola_Small

logo_sot_small
 
SPZ
 
biznesklasa
 
etwinningcert2015

Projekty i programy

logoszkolazprawami

 polskisportlogo

logoCyfrowaSzkola

rokszkolywruchu

cala_polska_czyta_dzieciom
  
radosnaszkola
 
pierwszak
 
puchatek
 
piecporcji
 
lepszaszkola
 
logo_APZ_OK_poziom
 
etwinningprojekty
 

Galeria

Statystyki

Visitors
33
Articles
877
Web Links
7
Articles View Hits
493717

We have 34 guests and no members online