Przedszkolaki z wizytą w szkole

Dnia 27 lutego 2018 odwiedziły naszą szkołę PRZEDSZKOLAKI PRZYSZŁE PIERWSZAKI. Pani A. Termińska- Klepacz zorganizowała dla nich zajęcia z j. angielskiego z tablicą multimedialną. Uczniowie klasy VII wraz z wychowawcą A. Szylf zaprezentowali bajkę o Kopciuszku. Wychowawcy klas III p. K. Majewska - Szczęśniak i p. D. Andrysiewicz wraz z uczniami przygotowali program artystyczny. Uczniowie klas zaprezentowali przedszkolakom piosenki, zagadki, były występy taneczne i akrobatyczne, pokazy judo i żonglerka piłką nożną. Największy entuzjazm wzbudziły pokazy doświadczeń chemicznych. Każdy przedszkolak otrzymał prezent wykonany przez uczniów klas III. Po południu przedszkolaki wraz z rodzicami zwiedzali całą szkołę. Zapraszamy PRZEDSZKOLAKI w nasze progi i do zobaczenia we wrześniu.

kindergarten1kindergarten2

godlo

Koncepcja pracy szkoły

Misja:

"Dziś uczymy tego, 
co uczniowie jutro zrozumieją, 
że będzie im to potrzebne pojutrze".

William James

Priorytety:

- wychowanie zdrowotne 
- rozwój ucznia 
- integracja 
- efektywne kształcenie 
- współpraca ze środowiskiem lokalnym

Certyfikaty

odznakajakosci iwilltellyou

TABLICZKAeuro

certyfikatzdrowie

bezpiecznaszkola_Small

logo_sot_small
 
SPZ
 
biznesklasa
 
etwinningcert2015

Projekty i programy

logoszkolazprawami

 polskisportlogo

logoCyfrowaSzkola

rokszkolywruchu

cala_polska_czyta_dzieciom
  
radosnaszkola
 
pierwszak
 
puchatek
 
piecporcji
 
lepszaszkola
 
logo_APZ_OK_poziom
 
etwinningprojekty
 

Galeria

Statystyki

Visitors
33
Articles
703
Web Links
7
Articles View Hits
432570

We have 21 guests and no members online