Z WIZYTĄ W „OSIKOWEJ DOLINIE” W KOZIEGŁOWACH

beaosikowaDnia 16.03.2018 uczniowie klas I a, I b, II a wraz z wychowawcami p. Beatą Marzec, p. Moniką Jakubowską, p. Małgorzatą Juszczyk, p. Klaudią Kemoną uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej do „OSIKOWEJ DOLINY” w Koziegłowach. Podczas projekcji filmu edukacyjnego uczniowie poznali technologię ręcznego strugania drewna osikowego oraz historię rzemiosła artystycznego z wykorzystaniem tego surowca. Uczestnicy wycieczki podczas warsztatów artystycznych własnoręcznie wykonywali z kolorowych wiórków drewna osikowego „wielkanocnego kurczaczka” oraz ozdabiali „koszyczek wielkanocny”. Fantastyczne warsztaty w rodzinnej atmosferze były formą edukacji, rozwoju kreatywności i zdolności manualnych dzieci. Niezapomniane wrażenia i pozytywna energia pozostanie na długo w pamięci uczestników wycieczki.

bea1bea2bea3bea4bea5

godlo

Koncepcja pracy szkoły

Misja:

"Dziś uczymy tego, 
co uczniowie jutro zrozumieją, 
że będzie im to potrzebne pojutrze".

William James

Priorytety:

- wychowanie zdrowotne 
- rozwój ucznia 
- integracja 
- efektywne kształcenie 
- współpraca ze środowiskiem lokalnym

Certyfikaty

odznakajakosci iwilltellyou

TABLICZKAeuro

certyfikatzdrowie

bezpiecznaszkola_Small

logo_sot_small
 
SPZ
 
biznesklasa
 
etwinningcert2015

Projekty i programy

logoszkolazprawami

 polskisportlogo

logoCyfrowaSzkola

rokszkolywruchu

cala_polska_czyta_dzieciom
  
radosnaszkola
 
pierwszak
 
puchatek
 
piecporcji
 
lepszaszkola
 
logo_APZ_OK_poziom
 
etwinningprojekty
 

Galeria

Statystyki

Visitors
33
Articles
703
Web Links
7
Articles View Hits
432569

We have 20 guests and no members online