„Jan III Sobieski – polityk, wódz, człowiek” – konkursy szkolny i międzyszkolny

graz2018W związku z przypadającym na 9 maja Dniem Patrona Szkoły – Jana III Sobieskiego – nauczyciele języka polskiego, panie Grażyna Pawłowska i Anna Parszewska oraz nauczyciel historii, pani Anna Tylec - przygotowały i przeprowadziły z uczniami projekt edukacyjny i konkursy przedmiotowe.
Jednym z nich był konkurs wiedzy o królu Janie III Sobieskim, który został przeprowadzony dnia 25 kwietnia. Przebiegał on w dwóch etapach - konkurs szkolny i konkurs międzyszkolny.

W części szkolnej wzięło udział 16 uczniów naszej szkoły z klas IV – VII oraz gimnazjum. Natomiast w etapie międzyszkolnym gościliśmy uczniów, którzy przybyli do nas ze swoimi nauczycielami z kilku sosnowieckich szkół. Zarówno w etapie szkolnym, jak i międzyszkolnym zostaną wyłonieni zwycięzcy, którzy uzyskają najwyższą punktację. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone po komisyjnym sprawdzeniu prac. Laureaci poszczególnych etapów zostaną nagrodzeni w Dniu Patrona, czyli 9 maja, podczas uroczystej akademii.

godlo

Koncepcja pracy szkoły

Misja:

"Dziś uczymy tego, 
co uczniowie jutro zrozumieją, 
że będzie im to potrzebne pojutrze".

William James

Priorytety:

- wychowanie zdrowotne 
- rozwój ucznia 
- integracja 
- efektywne kształcenie 
- współpraca ze środowiskiem lokalnym

Certyfikaty

odznakajakosci iwilltellyou

TABLICZKAeuro

certyfikatzdrowie

bezpiecznaszkola_Small

logo_sot_small
 
SPZ
 
biznesklasa
 
etwinningcert2015

Projekty i programy

logoszkolazprawami

 polskisportlogo

logoCyfrowaSzkola

rokszkolywruchu

cala_polska_czyta_dzieciom
  
radosnaszkola
 
pierwszak
 
puchatek
 
piecporcji
 
lepszaszkola
 
logo_APZ_OK_poziom
 
etwinningprojekty
 

Galeria

Statystyki

Visitors
33
Articles
760
Web Links
7
Articles View Hits
438803

We have 9 guests and no members online