Zielona Kraina

awarsztaty5 czerwca 2018 r. uczniowie klas czwartych wzięli udział w warsztatach kulinarno-edukacyjnych „Zielona kraina”. „Zielona kraina” to unikalny i autorski projekt o zasięgu ogólnopolskim, którego zadaniem jest edukacja młodego pokolenia w zakresie zdrowego stylu życia i prawidłowego odżywiania zgodnie z wytycznymi Instytutu Żywności i Żywienia.

Projekt powstał z inicjatywy firm Jeronimo Martins Polska i Green Factory Holding. Partnerem merytorycznym akcji jest Instytut Żywności i Żywienia. Podczas warsztatów dzieci miały okazję nauczyć się prawidłowych nawyków żywieniowych, co w przyszłości zaowocuje dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Warsztaty składały się z dwóch części: interaktywnej części teoretycznej omawiającej najważniejsze zasady zdrowego żywienia (Piramidę Zdrowego Żywienia i zasady 5xU) i części warsztatowej, podczas której uczniowie pod opieką dietetyków przygotowywali zdrowe posiłki według podanych przepisów (były to sałatki, koktajle owocowo-warzywne i słodycze).

awarsztaty1awarsztaty2awarsztat3awarsztat4awarsztat5awarsztat6awarsztat7awarsztat8awarsztat9awarsztat10awarsztat11awarsztat12awarsztat13awarsztat14awarsztat15awarsztat16awarsztat17awarsztat18

godlo

Koncepcja pracy szkoły

Misja:

"Dziś uczymy tego, 
co uczniowie jutro zrozumieją, 
że będzie im to potrzebne pojutrze".

William James

Priorytety:

- wychowanie zdrowotne 
- rozwój ucznia 
- integracja 
- efektywne kształcenie 
- współpraca ze środowiskiem lokalnym

Certyfikaty

odznakajakosci iwilltellyou

TABLICZKAeuro

certyfikatzdrowie

bezpiecznaszkola_Small

logo_sot_small
 
SPZ
 
biznesklasa
 
etwinningcert2015

Projekty i programy

logoszkolazprawami

 polskisportlogo

logoCyfrowaSzkola

rokszkolywruchu

cala_polska_czyta_dzieciom
  
radosnaszkola
 
pierwszak
 
puchatek
 
piecporcji
 
lepszaszkola
 
logo_APZ_OK_poziom
 
etwinningprojekty
 

Galeria

Statystyki

Visitors
33
Articles
789
Web Links
7
Articles View Hits
453867

We have 3 guests and no members online