Europejski Dzień Języków 2018

konkurs piosenki201826 września to dzień, w którym Rada Europy chce zachęcić 800 milionów Europejczyków z 47 krajów do nauki języków obcych – niezależnie do wieku. Z tej okazji w naszej szkole odbyły się konkursy językowe dla uczniów. Klasy 1-3 szkoły podstawowej przygotowywały plakaty przedstawiające symbole krajów europejskich - wyróżnienia otrzymały klasa 2b oraz 3a.

Starsi uczniowie mieli możliwość pokazania swojego wokalnego talenty, biorąc udział w Konkursie Piosenki Obcojęzycznej. Wszyscy uczestnicy zdecydowali się na piosenki w języku angielskim. Poziom był niezwykle wyrównany, ciężko było wyłonić laureatów. Ostatecznie dokonali tego sami uczestnicy głosując wzajemnie na siebie. Pierwsze miejsce zajęli ex aequo uczniowie klasy 5b - Antonina Jabłońska i Igor Kłos. Drugie miejsce - Amelia Dominik i duet - Natasza Marek oraz Dominika Skwarek. Pozostali uczestnicy uzyskali wyróżnienia (Martyna Madej, Jakub Bugajski, Bartłomiej Kostka). Serdecznie gratulujemy wszystkim wokalistom!

dzien2018adzien2018b

godlo

Koncepcja pracy szkoły

Misja:

"Dziś uczymy tego, 
co uczniowie jutro zrozumieją, 
że będzie im to potrzebne pojutrze".

William James

Priorytety:

- wychowanie zdrowotne 
- rozwój ucznia 
- integracja 
- efektywne kształcenie 
- współpraca ze środowiskiem lokalnym

Certyfikaty

odznakajakosci iwilltellyou

TABLICZKAeuro

certyfikatzdrowie

bezpiecznaszkola_Small

logo_sot_small
 
SPZ
 
biznesklasa
 
etwinningcert2015

Projekty i programy

logoszkolazprawami

 polskisportlogo

logoCyfrowaSzkola

rokszkolywruchu

cala_polska_czyta_dzieciom
  
radosnaszkola
 
pierwszak
 
puchatek
 
piecporcji
 
lepszaszkola
 
logo_APZ_OK_poziom
 
etwinningprojekty
 

Galeria

Statystyki

Visitors
33
Articles
789
Web Links
7
Articles View Hits
453874

We have 12 guests and no members online