Pokaz Mody Ekologicznej

ekologicznie1W dniach 21-23.09.2018 r. odbyła się jubileuszowa bo już 25 Akcja Sprzątania Świata w tym roku pod hasłem: „Akcja- segregacja! 2 x więcej, 2 x czyściej”. Z tej okazji panie Anna Bogdanowska i Joanna Porębska zorganizowały w naszej szkole drugą edycję „Pokazu Mody Ekologicznej”. Celem konkursu było podnoszenie społecznej świadomości ekologicznej, propagowanie idei czystego środowiska, zwrócenie szczególnej uwagi dzieci na konieczność ochrony środowiska naturalnego poprzez własną aktywność i właściwe zachowania, tworzenie warunków do podejmowania działalności twórczej, budzenie zainteresowania sztuką poprzez wykonanie strojów i ich pokaz, rozwijanie własnych zainteresowań i uzdolnień poprzez występy przed publicznością.

Rodzice wraz z dziećmi mieli możliwość przygotowania ekologicznych strojów, wykonanych z materiałów przeznaczonych do recyklingu. Między innymi worki na śmieci, butelki po napojach, kapsle, stare gazety, taśma klejąca, a nawet kartony czy folia bąbelkowa posłużyły jako materiał do wyrobu strojów. Następnie uczniowie mieli okazję wcielić się w rolę modelek i modeli i zaprezentować swoje stroje szerszej publiczności na specjalnie przygotowanym do tego celu wybiegu. Do konkursu zgłosiło się 33 uczestników, każdy projekt był szczególny i zasługiwał na wyróżnienie. 

Niestety zwycięzca może być tylko jeden i została nim Michalina Feler z klasy drugiej.

Raz jeszcze GRATULUJEMY zwycięzcy i wszystkim uczestnikom pokazu! Jednocześnie dziękujemy rodzicom, uczniom i nauczycielom za zaangażowanie.

ekologicznie2ekologicznie3ekologicznie4ekologicznie5ekologicznie6ekologicznie7

godlo

Koncepcja pracy szkoły

Misja:

"Dziś uczymy tego, 
co uczniowie jutro zrozumieją, 
że będzie im to potrzebne pojutrze".

William James

Priorytety:

- wychowanie zdrowotne 
- rozwój ucznia 
- integracja 
- efektywne kształcenie 
- współpraca ze środowiskiem lokalnym

Certyfikaty

odznakajakosci iwilltellyou

TABLICZKAeuro

certyfikatzdrowie

bezpiecznaszkola_Small

logo_sot_small
 
SPZ
 
biznesklasa
 
etwinningcert2015

Projekty i programy

logoszkolazprawami

 polskisportlogo

logoCyfrowaSzkola

rokszkolywruchu

cala_polska_czyta_dzieciom
  
radosnaszkola
 
pierwszak
 
puchatek
 
piecporcji
 
lepszaszkola
 
logo_APZ_OK_poziom
 
etwinningprojekty
 

Galeria

Statystyki

Visitors
33
Articles
789
Web Links
7
Articles View Hits
453885

We have 25 guests and no members online