„Spójrz inaczej”- wielka inauguracja programu.

spojrzinaczej1aProgram zajęć wychowawczo- profilaktycznych został rozpoczęty w klasie I a. Wychowawca klasy D. Andrysiewicz rozpoczęła zajęcia od tematu „Rozpoznajemy i nazywamy nasze uczucia”. Program „Spójrz inaczej” kładzie nacisk na kształtowanie osobowości dziecka jak i na wspieranie jego rozwoju - zarówno poprzez realizowane treści programu jak i również osobisty kontakt nauczyciela z dziećmi.

Celem tego programu jest tak wpływać na uczniów by radzili sobie lepiej, bez nadmiernego napięcia związanego z rozwiązywaniem problemów, których dostarcza im życie, aby zrozumiały siebie, umieli współżyć w grupie i potrafili odnajdywać w samych sobie, oparcie w trudnych sytuacjach. Na zajęciach gościliśmy panią wicedyrektor K. Stachurę, która wspólnie z uczniami, bardzo dzielenie wykonywała wszystkie zadania. Klasa I a jest pierwszym najmłodszym rocznikiem objętym tym programem. Będzie on realizowany aż do klasy III.

godlo

Koncepcja pracy szkoły

Misja:

"Dziś uczymy tego, 
co uczniowie jutro zrozumieją, 
że będzie im to potrzebne pojutrze".

William James

Priorytety:

- wychowanie zdrowotne 
- rozwój ucznia 
- integracja 
- efektywne kształcenie 
- współpraca ze środowiskiem lokalnym

Certyfikaty

odznakajakosci iwilltellyou

TABLICZKAeuro

certyfikatzdrowie

bezpiecznaszkola_Small

logo_sot_small
 
SPZ
 
biznesklasa
 
etwinningcert2015

Projekty i programy

logoszkolazprawami

 polskisportlogo

logoCyfrowaSzkola

rokszkolywruchu

cala_polska_czyta_dzieciom
  
radosnaszkola
 
pierwszak
 
puchatek
 
piecporcji
 
lepszaszkola
 
logo_APZ_OK_poziom
 
etwinningprojekty
 

Galeria

Statystyki

Visitors
33
Articles
773
Web Links
7
Articles View Hits
449601

We have 5 guests and no members online