Projekt „Śniadanie daje moc”

sNIADANIE2018Dnia 8 listopada uczniowie klas IIa, IIb, IIIa wraz z wychowawcami wzięli udział w programie edukacyjnym „ Śniadanie daje moc”. Celem programu jest zwiększenie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w codziennych posiłkach dziecka. Śniadanie to najlepszy start w nowy dzień dający energię do nauki i zabawy. Uczniowie wspólnie przyrządzili zdrowe i pożywne śniadanie.

Na stołach pojawiły się kolorowe kanapki, owocowe szaszłyki, sałatki, naturalne jogurty i soki. Wspólne śniadanie było dla wszystkich wspaniałą zabawą, a zarazem nauką o tym, jak ważne jest codzienne zdrowe żywienie.

sNIADANIE2018aSNIADANIE2018bsNIADANIE2018c

godlo

Koncepcja pracy szkoły

Misja:

"Dziś uczymy tego, 
co uczniowie jutro zrozumieją, 
że będzie im to potrzebne pojutrze".

William James

Priorytety:

- wychowanie zdrowotne 
- rozwój ucznia 
- integracja 
- efektywne kształcenie 
- współpraca ze środowiskiem lokalnym

Certyfikaty

odznakajakosci iwilltellyou

TABLICZKAeuro

certyfikatzdrowie

bezpiecznaszkola_Small

logo_sot_small
 
SPZ
 
biznesklasa
 
etwinningcert2015

Projekty i programy

logoszkolazprawami

 polskisportlogo

logoCyfrowaSzkola

rokszkolywruchu

cala_polska_czyta_dzieciom
  
radosnaszkola
 
pierwszak
 
puchatek
 
piecporcji
 
lepszaszkola
 
logo_APZ_OK_poziom
 
etwinningprojekty
 

Galeria

Statystyki

Visitors
33
Articles
773
Web Links
7
Articles View Hits
449604

We have 8 guests and no members online