Uwaga‼️ Drodzy rodzice, mieszkańcy dzielnicy, partnerzy naszej szkoły!!

ministudiooZnamy już oceny zadań złożonych w ramach V edycji Budżetu Obywatelskiego. W kategorii Pracownie Tematyczne Małe - 5x 50 000 zł na pozycji pierwszej znalazła się propozycja projektu Pani Magdaleny Węgrzynowicz pt. Szkolne mini studio muzyczne (pracownia muzyczna w SP12). Projekt otrzymał numer XVIII/1/M/T. Piknik Obywatelski odbędzie się 10 listopada w sosnowieckiej Mediatece.

Zainteresowani udziałem w pikniku obywatelskim proszeni są o kontakt telefoniczny do dnia 31 października w celu ustalenia szczegółów organizacyjnych (tel. 296-06-16). W trakcie pikniku będzie czekało na odwiedzających wiele atrakcji, zabaw i konkursów. Głosowanie nad budżetem od 9 do 19 listopada 2018 r. więcej informacji na stronie internetowej.