Uwaga‼️ Drodzy rodzice, mieszkańcy dzielnicy, partnerzy naszej szkoły!!

ministudiooZnamy już oceny zadań złożonych w ramach V edycji Budżetu Obywatelskiego. W kategorii Pracownie Tematyczne Małe - 5x 50 000 zł na pozycji pierwszej znalazła się propozycja projektu Pani Magdaleny Węgrzynowicz pt. Szkolne mini studio muzyczne (pracownia muzyczna w SP12). Projekt otrzymał numer XVIII/1/M/T. Piknik Obywatelski odbędzie się 10 listopada w sosnowieckiej Mediatece.

Zainteresowani udziałem w pikniku obywatelskim proszeni są o kontakt telefoniczny do dnia 31 października w celu ustalenia szczegółów organizacyjnych (tel. 296-06-16). W trakcie pikniku będzie czekało na odwiedzających wiele atrakcji, zabaw i konkursów. Głosowanie nad budżetem od 9 do 19 listopada 2018 r. więcej informacji na stronie internetowej.

https://obywatelski.sosnowiec.pl/aktualnosci/20181106/164/zasady_glosowania_na_zadania_w_ramach_v_edycji_budzetu_obywatelskiego.html?fbclid=IwAR0ERGxarvk6RaFlpscon6Bj0wS1hI5B4363zP-VysOa-KLfg0YfAbduo1w

godlo

Koncepcja pracy szkoły

Misja:

"Dziś uczymy tego, 
co uczniowie jutro zrozumieją, 
że będzie im to potrzebne pojutrze".

William James

Priorytety:

- wychowanie zdrowotne 
- rozwój ucznia 
- integracja 
- efektywne kształcenie 
- współpraca ze środowiskiem lokalnym

Certyfikaty

odznakajakosci iwilltellyou

TABLICZKAeuro

certyfikatzdrowie

bezpiecznaszkola_Small

logo_sot_small
 
SPZ
 
biznesklasa
 
etwinningcert2015

Projekty i programy

logoszkolazprawami

 polskisportlogo

logoCyfrowaSzkola

rokszkolywruchu

cala_polska_czyta_dzieciom
  
radosnaszkola
 
pierwszak
 
puchatek
 
piecporcji
 
lepszaszkola
 
logo_APZ_OK_poziom
 
etwinningprojekty
 

Galeria

Statystyki

Visitors
33
Articles
789
Web Links
7
Articles View Hits
453870

We have 6 guests and no members online