Polish Independence Day

independenceday10 listopada 2018r. odbył się konkurs pt. "Polish Independence Day" z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Panie uczące języka angielskiego, Ewa Zasada i Agata Klepacz, zorganizowały uczniom coś podobnego do "escape room". Przedstawiciele klas IV-VIII, pracując w parach, mieli za zadanie włamać się do wirtualnej skrzyni zamkniętej na kilka kłódek.

Aby to zrobić konieczne było rozwiązanie zagadek językowych, w których schowane były kombinacje do kłódek. Dotyczyły one m.in tłumaczenia słów polskiego hymnu, łamigłówek językowych, związanych z  symbolami naszego kraju oraz wydarzeniami z przeszłości. W kategorii klas 5-6 nie było zwycięzcy - wszyscy uzyskali ten sam wynik, natomiast w kategorii 7-8 i gimnazjum: I miejsce zajęła klasa 8a, II miejsce - 8b, III miejsce - 7a, III gimnazjum - wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom tak wspaniałych wyników i zachęcamy do udziału w następnych językowych potyczkach.

independenceday1independenceday2

godlo

Koncepcja pracy szkoły

Misja:

"Dziś uczymy tego, 
co uczniowie jutro zrozumieją, 
że będzie im to potrzebne pojutrze".

William James

Priorytety:

- wychowanie zdrowotne 
- rozwój ucznia 
- integracja 
- efektywne kształcenie 
- współpraca ze środowiskiem lokalnym

Certyfikaty

odznakajakosci iwilltellyou

TABLICZKAeuro

certyfikatzdrowie

bezpiecznaszkola_Small

logo_sot_small
 
SPZ
 
biznesklasa
 
etwinningcert2015

Projekty i programy

logoszkolazprawami

 polskisportlogo

logoCyfrowaSzkola

rokszkolywruchu

cala_polska_czyta_dzieciom
  
radosnaszkola
 
pierwszak
 
puchatek
 
piecporcji
 
lepszaszkola
 
logo_APZ_OK_poziom
 
etwinningprojekty
 

Galeria

Statystyki

Visitors
33
Articles
789
Web Links
7
Articles View Hits
453876

We have 15 guests and no members online