Rekord w RKO,

rko1IX LO w Sosnowcu było koordynatorem akcji: rekord w jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej (RKO), którą kolejny raz zorganizowała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 16 października na Hali Sportowej przy ul. Żeromskiego, wzięło ok. 250 osób, w tym nasze uczennice z klas VIII wraz z opiekunem. Celem wydarzenia była nauka zasad pierwszej pomocy oraz udział w pobiciu rekordu RKO. Całą akcję wspierali ratownicy medyczni z Centrum Ratownictwa i Bezpieczeństwa, Fundacja Ratownictwa Motocyklowego Polska, WOPR Sosnowiec oraz OSP Porąbka. Rekord został pobity – wszyscy spisali się na medal!

 

 

 

 rko2rko3rko5rko6rko7

godlo

Koncepcja pracy szkoły

Misja:

"Dziś uczymy tego, 
co uczniowie jutro zrozumieją, 
że będzie im to potrzebne pojutrze".

William James

Priorytety:

- wychowanie zdrowotne 
- rozwój ucznia 
- integracja 
- efektywne kształcenie 
- współpraca ze środowiskiem lokalnym

Certyfikaty

odznakajakosci iwilltellyou

TABLICZKAeuro

certyfikatzdrowie

bezpiecznaszkola_Small

logo_sot_small
 
SPZ
 
biznesklasa
 
etwinningcert2015

Projekty i programy

logoszkolazprawami

 polskisportlogo

logoCyfrowaSzkola

rokszkolywruchu

cala_polska_czyta_dzieciom
  
radosnaszkola
 
pierwszak
 
puchatek
 
piecporcji
 
lepszaszkola
 
logo_APZ_OK_poziom
 
etwinningprojekty
 

Galeria

Statystyki

Visitors
33
Articles
789
Web Links
7
Articles View Hits
453886

We have 27 guests and no members online