
W ostatnich przedświątecznych dniach w naszej szkole odbył się wyjątkowy Kiermasz Wielkanocny, który zgromadził całą społeczność szkolną.
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców oraz uczniów przygotowano przepiękne ozdoby świąteczne oraz pyszne, domowe wypieki.
Kiermasz cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i trwał aż 3 dni. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie – od ręcznie wykonanych dekoracji po smakowite słodkości.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie oraz organizację tego wydarzenia 💛
O przeznaczeniu zebranych środków zdecydują już niebawem sami uczniowie w drodze demokratycznego głosowania. Cieszymy się, że wspólnie możemy nie tylko działać, ale też uczyć się odpowiedzialności i współdecydowania.
Dziękujemy za Wasze wsparcie! 🐰🌸