W marcu 2026 r. uczniowie klasy 5a przygotowali i wysłali kartki z życzeniami świątecznymi 🐣🐰🐣 dla 👑Króla Karola III 🇬🇧.

W dniu dzisiejszym przyszła odpowiedź z Wielkiej Brytanii ✉️📬, która sprawiła nam wszystkim ogromną radość 😊🥰. Z pewnością będzie motywacją do pisania kolejnych listów 🖊️📜 oraz nauki języka angielskiego 🇬🇧📚.