26 maja w naszej szkole odbył się wyjątkowy Konkurs Recytatorski dedykowany wszystkim Mamom.

Uczniowie zaprezentowali wybrane utwory literackie, wykazując się dobrym przygotowaniem i ciekawą interpretacją tekstów.

Ze względu na wyrównany, wysoki poziom prezentacji, jury podjęło decyzję o przyznaniu trzech równorzędnych pierwszych miejsc.

Laureaci konkursu:
I Miejsce: Paulina Jagoda klasa 2b
I Miejsce: Hanna Mateja klasa 1a
I Miejsce:  Weronika Marzec klasa 2a

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym oraz uczestnikom.