14 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia.

Uczniowie klasy 5a pod kierunkiem p. Lidii Banach i p. Martyny Pijaj, przygotowali piękny występ artystyczny, podczas którego wypowiedziano wiele ciepłych i miłych słów. Piosenką oraz tańcem, uczniowie wyrazili swoją wdzięczność Nauczycielom i Pracownikom Szkoły za trud pracy, poświęcenie i troskę. Na zakończenie uroczystości głos zabrała pani dyrektor Anna Łabędzka, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły. Podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń oraz wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym pracownikom szkoły.

Zdjęcia upamiętniające wydarzenie zostały zrobione dzięki #LaboratoriaPrzyszłości. Wykorzystano aparat Canon EOS M50 mARK II BK M15-45S oraz statyw ARKAS WT 4057 czarny.