Wycieczki

Planetarium to miejsce, w którym można obserwować niebo nocne i poznać tajemnice kosmosu. Tam można poszerzyć swoją wiedzę na temat wszechświata.

Z okazji Dnia Chłopaka uczniowie klasy 3b wybrali się na wycieczkę do Egzotarium w Sosnowcu.

Uczniowie 3 klasy mieli okazję uczestniczyć w dwudniowej wycieczce do Wieliczki i Krakowa, która dostarczyła im wielu niezapomnianych wrażeń i ciekawych doświadczeń.

Niezapomniane Przeżycia Uczniów Szkoły Podstawowej nr 12

Wycieczka klasy trzeciej do Muzeum Śląskiego: „Na Tropie Tomka”

Klasy drugie przeniosły się w świat mechaniki, akustyki, hydrostatyki i optyki. Przeżyliśmy niezapomniane chwile w Ogrodzie Doświadczeń im. Stanisława Lema w Krakowie.

Dnia 21 maja 2024 roku uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w wycieczce do gospodarstwa agroturystycznego „Pod Skałką” w Przybynowie.

Dnia 7 maja uczniowie klas 4-8 wzięli udział w nietypowej wycieczce edukacyjnej do Krakowa.