
Uczniowie klas pierwszych wzięli udział w konkursie plastyczno-bibliotecznym zatytułowanym „Jak wygląda Mól Książkowy – mały mieszkaniec biblioteki szkolnej”.
Zadaniem uczestników było wykonanie pracy przedstawiającej psotnego skrzata mieszkającego w bibliotece szkolnej. Uczniowie pracowali w grupach, wspólnie tworząc pomysłowe wizerunki bohatera konkursu. Powstały barwne i pomysłowe prace, które pokazały, że najmłodsi uczniowie potrafią twórczo działać i efektywnie współpracować w zespole.
Dziękujemy uczestnikom za zaangażowanie i gratulujemy ciekawych pomysłów!
I miejsce:
Emilia Isaiko, Natalia Jarocka, Paulina Wójcik, klasa 1b
II miejsce:
Oliwia Mączka, Zofia Sawicka, Ignacy Makowski, Mateusz Przybyłek klasa 1a
III miejsce:
Szymon Chojecki, Filip Obst, Aleksander Żuchowski, klasa 1b



