
ZWRACAMY SIĘ Z UPRZEJMĄ PROŚBĄ O ZGŁASZANIE NIEOBECNOŚCI DZIECI NA OBIADACH!
Jeśli dziecko będzie nieobecne do końca roku szkolnego nieobecność należy zgłosić do czwartku 18 czerwca.
Szanowni Państwo,
informujemy, że zgłoszenia dotyczące odwołania obiadów na ostatni tydzień nauki, tj. w dniach 22–25 czerwca 2026 r., przyjmowane są wyłącznie do czwartku, 18 czerwca 2026 r., do godziny 12:00
Po tym terminie odwołanie obiadów nie będzie już możliwe.
Dziękujemy za wyrozumiałość.



