W dniu dzisiejszym, w Tłusty Czwartek, uczniowie klasy 2b uroczyście zakończyli karnawał radosnym balem w swojej sali.
Nie brakowało muzyki, śmiechu i wspólnej zabawy. Dzieci tańczyły z balonami oraz brały udział w tańcach na gazetach, które dostarczyły wielu emocji i zdrowej rywalizacji. Ogromną radość sprawiła także zabawa w krzesełka oraz malowanie do muzyki, podczas którego uczniowie mogli wykazać się kreatywnością.
To był dzień pełen wrażeń, a tegoroczny karnawał klasa 2b zakończyła naprawdę z przytupem!



