Uczniowie klasy 2a wzięli udział w organizowanym przez AKS 2020 Górnik Niwka Sosnowiec oraz AKS 1917 Niwka Sosnowiec turnieju z okazji Dnia Dziecka.

Nasza klasa rozegrała kilka meczy piłki nożnej w kategorii drużyn mieszanych i chłopców. Chłopaki radzili sobie świetnie, ale wejście dziwczynek pokazało ducha rywalizacji. Najważniejsza była dobra zabawa, ale oprócz tego pokazaliśmy, że jesteśmy zgranym zespołem, bo jeden za wszystkich, wszyscy za jednego! Talent do gry w piłkę pokazał Franek Dybała, który został okrzyknięty najlepszym zawodnikiem turnieju. Jako wychowawca jestem dumna z każdego mojego ucznia, cieszę się z Waszej dziecięcej spontaniczności, chęci do działania oraz z Waszych sukcesów!