
Rozstrzygnięcie konkursu Samorządu Uczniowskiego „Czas na zimę”
Z przyjemnością informujemy, że konkurs Samorządu Uczniowskiego pt. „Czas na zimę” został rozstrzygnięty.
Wyniki konkursu:
w kategorii klas 1–3 zwyciężyła klasa 3a,
w kategorii klas 4–8 nagrody zdobyły klasy 4a oraz 7b.
Nagrodą w konkursie jest „WILCZY BILET”, uprawniający do jednorazowego przeniesienia kartkówki.
Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie organizowanym przez Samorząd Uczniowski.
Opiekunki samorządu:
Katarzyna Stachura
Agnieszka Kręgiel



