Kubusiowi Przyjaciele Natury

Klasa IIB kontynuuje projekt edukacyjny Kubusiowi Przyjaciele Natury. Tym razem Kubuś zaprosił uczniów do zajęć pod hasłem „Misja las. Na tropie roślin i zwierząt”.

W ramach programu „Kubusiowi Przyjaciele Natury” uczniowie klasy 2a uczą się zasad ochrony przyrody, szacunku do roślin i zwierząt, zasad segregacji odpadów i recyklingu oraz dowiadują się skąd się biorą zmiany klimatyczne.

Klasa 1b przystąpiła do kolejnego etapu realizacji projektu edukacyjnego Kubusiowi Przyjaciele Natury.

Uczniowie klasy 1a w ramach projektu "Kubusiowi Przyjaciele Natury" poznali niebezpieczeństwa grożące środowisku ze strony człowieka.

Klasa 1B rozpoczęła ogólnopolski program edukacyjny Kubusiowi Przyjaciele Natury.

Uczniowie klasy 1A realizują ogólnopolski program edukacyjny - Kubusiowi Przyjaciele Natury.