Czytam z klasą

Uczniowie klasy 2a z zaangażowaniem realizowali innowację pedagogiczną CZYTAM Z KLASĄ. LEKTURKI SPOD CHMURKI. Niestety to już koniec, ponieważ zrealizowaliśmy ostatni obowiązkowy moduł w tym międzynarodowym projekcie. Tym razem w module PODRÓŻE PO POLSCE analizowaliśmy przygody Walusia, głównego bohatera lektury „Pilot i ja”.

W tym roku szkolnym, uczniowie klasy 2a realizują innowację pedagogiczną Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki.

Uczniowie klasy 2a Szkoły Podstawowej nr 12 w Sosnowcu, realizowali II moduł innowacji pedagogicznej Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki.

Październik był nieco inny, bo ... mieliśmy mnóstwo wyjątkowych gości.

Innowacja pedagogiczna „CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki” - międzynarodowy projekt edukacyjny wspierający rozwój czytelnictwa w roku szkolnym 2022/2023, edycja IV - „Podróżowanie przez czytanie”