Październik był nieco inny, bo ... mieliśmy mnóstwo wyjątkowych gości.

Realizujemy innowację „Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki”, dlatego wykonaliśmy chmurkę Tosię, a kilka Mam zagościło w progach sali nr 4.

O psie, który jeździł koleją czytały nam: Mama Hani, Madzi, Frania i Marcela oraz Kacper brat naszego Marcela.

3 października odwiedziliśmy Teatr Zagłębia, gdzie usłyszeliśmy przemowę w zmyślonym języku, zajrzeliśmy niemalże we wszystkie zakamarki Teatru, strach się bać w chwili, kiedy Hania zastygła w bezruchu oczekując na...

„Ciekawski drugoklasista”, to kolejny realizowany przez nas projekt, tym razem synchronizowaliśmy zmysły, przesyłaliśmy informację za pomocą określonych zmysłów wcielając się w nie. 11 października mieliśmy okazję podziwiać Pokaz Pana Korka, tajniki fizyki i chemii w praktyce, to całkiem fajna sprawa! Dziękujemy Mamie Madzi za pomoc, gościnność i możliwość przeżycia niesamowitej balonowo-wybuchowej przygody. Było super!

„Serdeczną karteczkę” w tym miesiącu wykonaliśmy dla Nauczycieli z wiadomego powodu.

„Dzieci uczą Rodziców”, to nasz kolejny projekt, dzięki niemu uczymy się jak bezpiecznie funkcjonować w tym szalonym świecie. Każde z nas ma talent, tym razem swój zaprezentował nam Marcel pięknie grając na gitarze; jedno jest pewne, Marcel idzie w ślady Taty.

Pod koniec miesiąca wybraliśmy się na spacer szukając matematyki na drodze, było zimno, ale zapał do zdobywania wiedzy dał nam moc.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego streszczenia minionego miesiąca.