sp12@sosnowiec.edu.pl  |  (32) 293 78 87  |

Osiągnięcia uczniów

12 grudnia nauczyciele wychowania fizycznego Pani Lidia Banach i Pani Monika Piskor, zorganizowały Świąteczny Turniej Sportowy w Kwadranta dla klas IV-VIII. Uczniowie rywalizowali ze sobą w systemie każdy z każdym.

30 listopada w katowickim Spodku odbyła się druga ogólnopolska edycja akcji „Gimnastyka dla Wszystkich”.

Uczennica klasy 2B, Julita Wołczyk, zajęła 3 miejsce w Międzynarodowych Zawodach w Gimnastyce Artystycznej.

Uczeń klasy 3a Dawid Cymerman został laureatem XXX Wojewódzkiego Plastycznego Konkursu Ekologicznego pod hasłem: „Ocalić od zapomnienia” organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach.

W dniu 14 czerwca 2023 r., w Szkole Podstawowej nr 22 odbyły się zawody w ramach programu Lekkoatletyka dla każdego zorganizowany przez Polski Związek Lekkiej Atletyki.

Grudzień to wyjątkowy czas, ponieważ zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, czyli czas spędzony w gronie najbliższych, czas prezentów i radości, to również czas, w którym nie myślimy o naszych szkolnych obowiązkach, o sprawdzianach czy zadaniach domowych.

Z przyjemnością informujemy, że konkurs Chatka dla jeża,  w którym uczniowie naszej szkoły wzięli udział, został zakończony, a laureaci wybrani.

gov.pl

IM. JANA III SOBIESKIEGO