sp12@sosnowiec.edu.pl  |  (32) 293 78 87  |  

Szkolny Klub Wolontariatu

Przed nami zapewne kolejna mroźna zima. Dla zwierząt to czas, kiedy muszą zdać się na dobroć i łaskę człowieka. Dlatego też Szkolny Klub Wolontariatu ogłasza zbiórkę rzeczy potrzebnych dla zwierząt ze schroniska.

I tura zbiórki potrwa do 19 grudnia 2023 r.,
II tura zbiórki odbędzie się w terminie 2-25 stycznia 2024 r.

Wczoraj nasi wolontariusze obchodzili swoje święto. Co roku jest to dla nas ważny i szczególny dzień.

Kochani wolontariusze, składamy Wam najlepsze życzenia zdrowia, pomyślności, wielu sukcesów i samych radosnych dni.

Zbieramy TALENCIAKI dla naszej szkoły. Zebrane Talenciaki będziemy mogli wymieniać na pomoce naukowe, sprzęt sportowy i elektroniczny. Akcja potrwa do 13 listopada. Gorąco zachęcamy do udziału w akcji.

Organizatorem akcji jest Lidl.

Bezdomność zwierząt jest dużym problemem w naszym kraju. Głównym, a właściwie jedynym czynnikiem jest czynnik ludzki. Nieodpowiedzialność i okrucieństwo sprawiają, że codziennie do schronisk w całej Polsce trafia wiele biednych zwierząt. Z tego względu bardzo istotne jest żebyśmy pamiętali o potrzebujących stworzeniach, które same sobie nie dadzą rady.

Przed nami zapewne kolejna mroźna zima. Dla zwierząt to czas, kiedy muszą zdać się na dobroć i łaskę człowieka. Dlatego też, Samorząd Uczniowski i Szkolny Klub Wolontariatu ogłasza zbiórkę rzeczy potrzebnych dla zwierząt ze schroniska.

Samorząd Uczniowski i Szkolny Klub Wolontariatu we współpracy ze Stowarzyszeniem Pomagamy Sercem zorganizował w naszej szkole 2 edycję akcji: Pomagamy! Używane zabawki zabieramy!

Samorząd Uczniowski i Szkolny Klub Wolontariatu we współpracy ze Stowarzyszeniem Pomagamy Sercem zaprasza do udziału w 2 edycji akcji: Pomagamy! Używane zabawki zabieramy!

Już w poniedziałek 21 listopada, jak co roku, będziemy obchodzili w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.


gov.pl

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12
IM. JANA III SOBIESKIEGO
W SOSNOWCU

ul. K. K. Baczyńskiego 14, 41-203 Sosnowiec
sp12@sosnowiec.edu.pl
(32) 293 78 87
BIP