sp12@sosnowiec.edu.pl  |  (32) 293 78 87  |  

Samorząd Uczniowski

Dnia 14 lutego, czyli w Dzień Zakochanych, Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 12 zorganizował niezapomnianą imprezę walentynkową, która rozgrzała serca uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Wydarzenie to nie tylko celebrowało miłość, ale także promowało atmosferę przyjaźni i wspólnoty w naszej szkole.

Dnia 15 stycznia 2024 roku opiekunki SU wraz z uczniami zorganizowali niezapomnianą imprezę, która odmieniła szkolny krajobraz. Tego dnia szkoła stała się areną modowego show, gdzie dominującą rolę odegrały różnorodne, kolorowe koszule w najbardziej fantazyjnych wzorach.

W dniu 18 stycznia w szkole odbył się niezwykły dzień, poświęcony postaciom ze Stumilowego Lasu, a główną gwiazdą tego święta był Kubuś Puchatek.

1 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Przytulania Bibliotekarza.

Samorząd Uczniowski zaprosił uczniów i nauczycieli  do wzięcia udziału w akcji związanej ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia i ogłosił dzień 21 grudnia Dniem Świątecznego Swetra.

W listopadzie w naszej szkole odbyła się dyskoteka. Za organizację imprezy odpowiadał Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami. Oprawę muzyczną zapewnił profesjonalny DJ.


gov.pl

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12
IM. JANA III SOBIESKIEGO
W SOSNOWCU

ul. K. K. Baczyńskiego 14, 41-203 Sosnowiec
sp12@sosnowiec.edu.pl
(32) 293 78 87
BIP